727 899 059

Hodinový manžel Brno - elektro

Hodinový manžel Brno je připraven Vám pomoci i v oblasti elektroinstalačních prací. Máte nové spotřebiče jako trouby, sporáky, myčky, sušičky pračky a potřebujete připravit jejich připojení? Potřebujete vyměnit žárovky nebo zářivky? Nemáte zásuvku či vypínač na patřičném místě? Hodinový manžel vám udělá nové bytové rozvody podle aktuální situace a potřeby.

Poptávka prací Hodinového manžela
 

Chystáte rekonstrukci bytového jádra? Nejen že provedu všechny stavební úpravy, vodoinstalační práce a obložení, ale také kompletní elektrorozvody. Řešíte vytápění v bytě či rodinném domku? Nabízím také dodávku a montáž elektrických přímotopů, elektrorozvaděčů, ale i zapojení a zprovoznění kotlů a jiných topných systémů. A pokud potřebujete vyměnit starý bojler za nový, tak je tu hodinový manžel Brno, který dodá a namontuje nový elektrický ohřívač vody.

Na všechny práce i nakoupená zařízení se samozřejmě vztahuje záruka 24 měsíců. Zajímá vás rekonstrukce elektrorozvodů a hledáte na ni schopného řemeslníka? Už nehledejte. Kontaktujte hodinového manžela

Reference elektro prací:

MENUX