727 899 059

Jak ušetřit peníze

Vybrali jsme kvalitní a cenově dostupné výrobky, které nabízíme včetně montáže. Tyto výrobky snižují náklady za vytápění, elektřinu a vodu v domácnosti či firmě. Prodlužují životnost spotřebičů a chrání vaše zdraví.
 
Poptávka prací Hodinového manžela
 

Jak můžete svoje peníze ušetřit?

 

Šetřím vaše peníze - Úpravna vodyMontáž úpravny vody Vám ušetří finanční výdaje a prodlužuje životnost Vašich spotřebičů.

Nejen že ušetříte za dřívější nákup nových spotřebičů, ale také za nákup nejrůznějších agresivních čisticích prostředků a tablet pro změkčení vody.

Tato úpravna vody zabraňuje vodnímu kameni, aby se usazoval v celém systému.  Montuje se na hlavní přívod vody. Vzhledem k několika druhům velikosti, lze úpravnu namontovat i do menších prostorů včetně stupaček. Ochrání vaši pračku, myčku, WC, umyvadlo, baterie, bojler, radiátory, kotel. Prostě všechna místa, která přijdou do styku s vodou. Zároveň ošetřuje již zanesený systém tím, že postupně odstraňuje usazený vodní kámen a nánosy rzi.

V systému není pouze nám velmi známý vodní kámen ale i rez. Hlavní příčinou vzniku koroze v otopné soustavě je přítomnost vody a kyslíku. Díky úpravně vody vytvoříte v systému ochranný mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene. Doplnění odnímatelné nádoby je snadné a rychlé.  Náplň do úpravny vody je zdravotně nezávadná, schválená Hlavní hygienou ČR, Ministerstvem zdravotnictví.  Je určena pro pitnou vodu.

Doplnění odnímatelné nádoby je snadné a rychlé.  Náplň do úpravny vody je zdravotně nezávadná, schválená Hlavní hygienou ČR, Ministerstvem zdravotnictví.  Je určena pro pitnou vodu.


 

Šetřím vaše peníze - PerlátoryVýměna standardních perlátorů za úsporné ušetří až 40% nákladů za vodné a stočné a nákladů spojené s ohřevem vody.

Kvalitní úsporné perlátory jsou dnes jedním z důležitých prvků, jak ušetřit v domácnostech, provozech ale i kancelářích. Nabízíme perlátory na umyvadlové, dřezové a sprchové baterie.  Námi nabízené úsporné perlátory mají hygienický atest pro ČR a splňují tak vyhlášku o hygienických požadavcích na výrobky přicházejících do styku s vodou.
 

Šetřím vaše peníze - Termostatické hlavice

Výměna ručních hlavic na radiátorech za termostatické, Vám ušetří až 5% nákladů za energie.

Účelem termostatických hlavic je uzavřít přívod teplé vody do radiátoru v okamžiku, kdy je v místnosti požadovaná teplota, kterou jste si nastavili. Námi vybrané hlavice dobře reagují i v místnostech s malým prouděním vzduchu. Z námi vybraného sortimentu nabízíme jak mechanické termostatické hlavice, tak i digitální termostatické hlavice. Digitální hlavice se dají navíc nastavit na 4 spínací doby denně a při větrání se automaticky uzavírá ventil pro topení.

 

Šetřím vaše peníze - instalací pokojového termostatuNainstalování prostorového termostatu, ušetříte 5-10% nákladů za energie.

Prostorový termostat jednoduše a účinně hlídá vytápěný prostor tak, aby nedošlo k jeho přetopení.  Na termostatu nastavíte požadovanou teplotu. Jakmile se prostor ohřeje na tuto teplotu, vyšle do kotle požadavek, aby kotel přestal topit. Když po čase teplota klesne pod vámi požadovanou teplotu, vyšle opět signál do kotle a ten začne topit. Princip hlídání přetápění je rychlý a efektivní.

 

Šetřím vaše peníze - výměnou LED žárovekVýměna žárovek za LED žárovky šetří vaše peníze a zdraví.

Výhodou u těchto typů žárovek je velmi nízká spotřeba energie, protože mají nižší odběr, vydávají méně tepla. Dále mají dlouhou životnost a tím také šetříte své peníze za častý nákup žárovek. Nevyzařují UV a mají nízké infračervené záření, což je velmi důležité pro vaše zdraví. LED žárovky mají okamžitý světelný náběh na 100% světla.


 

Šetřím vaše peníze - Absorpční vložkyMontáž adsorpční vložky odstraňuje chlór a další nežádoucí složky z vody, chrání vaše zdraví.

Chlór, který je nedílnou součástí pitné vody sice zabraňuje růstu mikroorganismů, ale na druhou stranu je k našemu tělu ve větším množství nešetrný.  Protože je odběr pité vody nerovnoměrný, dochází k tomu, že přicházející voda obsahuje různé množství chloru. Chlór mnění chuť vody a některým spotřebitelům způsobuje alergie a další zdravotní problémy.
Dále adsorpční vložka odstraňuje pesticidy a těžké kovy ze studniční vody. Nedílnou součástí adsorpční vložky je aktivní uhlí, které je uloženo v PP tkanině.  Vložka nevyměňuje podle potřeby, a to přibližně 1x za půl roku.

 

Mohu vám zachránit život instalací požárního hlásičeMontáž detektoru a hlásiče úniku plynu CO, vám může zachránit život

Máte doma plynový sporák, Karmu, vytápíte plynovým kotlem? Situací, jak může dojít k nechtěnému úniku plynu v domácnosti je spousty. Usnete, vyvře vám voda na sporáku a plyn zhasne, nebo se porouchá Karma, apod. Nainstalujeme vám tuto malou šikovnou krabičku, která ohlídá váš domov. Součástí je baterie, která má životnost 10 let.

MENUX