727 899 059

Kdy začínají služby hodinového manžela

Hodinový manžel není jen řemeslníkem, který přijede a opraví, co máte předem nachystané. Moje služby mohou začít již dříve, když se rozhodujete pro nějakou zásadnější opravu, úpravu či výměnu. Jako typický příklad může sloužit třeba kapající kohoutek u 15 let staré baterie.

Asi se již nebudete snažit za každou cenu baterii pouze opravit, ale jistě uvažujete o výměně za novou. A tady Vám může hodinový manžel Brno nejen poradit, ale také ušetřit spoustu peněz. Znám různé výrobce vodovodních baterií, mám zkušenosti s jejich instalací a kvalitou. Vím, na co se musíte zaměřit při jejím výběru, jaké jsou správné rozměry, typ... Je toho hodně co musíte jinak zjišťovat, procházet na internetu, spoléhat se na serióznost prodejce, že Vám doopravdy doporučí to nejvhodnější. Využijte moje zkušenosti a k tomu ještě slevu, kterou mám při koupi materiálu. Nebudete litovat.

A baterie byl jen jeden příklad z mnoha. Co když řešíte nové radiátory, výměnu umyvadla, vany, kuchyňské spotřebiče, kotel.. Obraťte se na hodinového manžela, který nejen práci precizně odvede, ale také pomůže se zajištěním materiálu, spotřebičů a příslušenství. A ještě vše může přivézt do Vašeho bytu či domku.

 
Poptávka na Hodinového manžela

Zpět na archiv aktualit

MENUX