727 899 059

Montáž kuchyňské linky

Paní Dáša si pořídila na chalupu kousek od Brna novou kuchyňskou linku. V Ikei si s manželem vyhlédla řadu skříněk s hezkým názvem RÅSDAL a potřebovala je dát dohromady.

V pátek odpoledne jsme společně sjeli do výdejového skladu IKEA ve Slatině, kde celkem bez problémů se všechny díly vešly do našich dvou aut. Sraz byl pak v sobotu, kousek za Velkou Bíteší, kde se chalupa nachází. Hezké stavení s kamennými zdmi a poněkud šikmou podlahou mi nakonec dalo trochu zabrat, ale od toho jsem přece hodinový manžel, abych si poradil. Partner od paní Dáši sjel vyměnit do IKEI několik nožek za vyšší typ a za použití vodováhy a šikovných ručiček se nakonec kuchyňská linka pod oknem na zahradu usadila, jako když střelí :) .

Skříňky již naštěstí takový problém nepředstavovaly, protože se podařilo usadit dostatečně kvalitně hmoždinky do kamenem vyztužené zdi a odpoledne se již mohlo dávat nádobí do nových skříněk.

Perličkou na dortu pak bylo ještě doplnění zásobníkového ohřívače vody pod dřez, aby se zvýšil komfort umývání. Dříve osazený průtokový ohřívač totiž absolutně nestíhal ohřát potřebné množství vody při umývání nádobí.

Takže přátelé, pokud máte chalupu či byt a potřebujete s něčím pomoci, Hodinový manžel Brno je Vám k dispozici.

 
Kuchyňská linka z IKEA

Zpět na archiv aktualit

MENUX