727 899 059

Výměna vodovodní baterie Brno Řečkovice

Začalo to celkem nenápadně. Volala mi paní Věrka z Terezy Novákové v Brně Řečkovicích, že jí začala kolem baterie protékat voda. A jelikož byla ráno v koupelně pořádná potopa z toho malého čůrku, rozhodla se situaci okamžitě řešit. Chlapa doma žádného nemá a co si budeme namlouvat, občas jsou i kluci pro takovéto věci nepoužitelní, obzvláště pokud klepou celý den na klávesnice v kanceláři. Hodinový manžel Brno se jevil jako zajímavá volba, tak jsme se dohodli, že se odpoledne zastavím a dotáhnu vše, co bude potřeba.

Jenže ouha, bycha netřeba předem honiti a vše hned slibovat také není správné. Z obyčejné povolené baterie se vyklubala pořádná šlamastika. Prasklá trubka ve zdi. No někdo to prostě při rekonstrukci bytového jádra pořádně ošulil a problém byl na světě. Vybourat pár kachliček, opravit prasklé potrubí, přitom se hned vyměnila i vodovodní baterie, která po dvou letech už vypadala jako by ji měli v práci ukrajinští dělníci. No Grohe to zajistilo.

Naštěstí se ve sklepě našly i obkladačky co zbyly po předchozí rekonstrukci. Suma sumárum místo hoďky práce,  celé odpoledne, ale spokojený zákazník a domluvená oprava hydroizolace balkonu a terasy na chalupě byla skvělou satisfakcí.


Zpět na archiv aktualit

MENUX