727 899 059

Archiv novinek

Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru a přeji do nového roku jen to nejlepší. A pokud budete potřebovat s něčím pomoci, tak Hodinový manžel je tu vždy připravený přiložit ruku k dílu opět od 7.1.2019.
Hodinový manžel Brno pomáhá nejen v bytech a rodinných domech, ale stále častěji jeho služby využívají i firmy a živnostníci.
Potěšte a udělejte radost pod stromečkem rodině, svým blízkým, přátelům dárkovou poukázkou na práci „Hodinového manžela".
Instalace kompletního systému prevence proti vytopení „GROHE Sense kit Smart water controller + 3 x smart water sensor"
Významný den
25.10.2017
Dnes máme významný den - k dnešnímu dni máme již úspěšně namontováno 150 kuchyňských linek zn. IKEA
Hledáme nového kolegu do našeho týmu na práce hodinového manžela. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 602559250.
Hodinový manžel Brno realizuje každý den spoustu nových zakázek. Za každou takovou prací se pak skrývá nějaký nový příběh.
Úprava kotlové vody pomocí Cetamínu F360. Každá kotlová voda se musí upravit. Pokud se neupraví, tak se poškodí kotel a celý topný systém. Postupně se vytváří na kovových površích nános solí - zhoršuje se přestup tepla. Pod nánosy se dostává kyslík a ten nerušeně koroduje kov. Výrazně se zkracuje životnost kotle.
Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru, se kterou se mi svěřili a přeji do nového roku jen to nejlepší.
Blíží se Vánoce a většina z nás přemýšlí co nadělit pod stromeček. Někdy to jsou drobnosti, jindy plníme vysněná přání, to především našim dětem. Ale co když vůbec netušíme jakým směrem se dát. Pak je tu řešení: darujte něco praktického, co se dá využít kdykoliv.
Hodinový manžel Brno je vždy připravený Vám pomoct od starostí. Ať už se jedná o větší a pravidelné práce pro bytové domy, kanceláře či výrobní objekty nebo o drobnější údržby a opravy v bytech a rodinných domech.
Nevíte si rady s dárkem pro Vaši rodinu, blízké, přátelé… Darujte jim dárkový poukaz na práci „Hodinového manžela“
Reference
2.7.2015
Hodinový manžel Brno má za sebou již desítky realizovaných zakázek, jak pro domácnosti, tak v poslední době i pro firmy a bytové domy. Jeho práce je vždy odvedená v pořádku a kvalitně, o čemž svědčí také mnoho pozitivních referencí.
Hodinový manžel Brno má široký záběr prací, které může nabídnout jak v domácnostech, tak i v kancelářích a bytových domech. Stále častěji se na mne obrací majitelé (a majitelky) bytových domů, kteří chtějí pravidelně zajistit různé drobné činnosti a opravy spojené s údržbou domů a jednotlivých bytů.
Paní Milada si mne našla na internetu a protože umí počítat, nejdříve si promyslela co vše by jí Hodinový manžel mohl v bytě opravit, když už si jej bude zvát. A tak se nakonec z několika drobností stal soupis oprav docela zajímavý...
Hodinový manžel není jen řemeslníkem, který přijede a opraví, co máte předem nachystané. Moje služby mohou začít již dříve, když se rozhodujete pro nějakou zásadnější opravu, úpravu či výměnu.
Paní Dáša si pořídila na chalupu kousek od Brna novou kuchyňskou linku. V Ikei si s manželem vyhlédla kuchyňskou linku s hezkým názvem RÅSDAL a potřebovala ji dát dohromady.V pátek odpoledne jsme společně sjeli do výdejového skladu IKEA ve Slatině, kde celkem bez problémů se všechny díly vešly do našich dvou aut.
Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru a přeji do nového roku vše nejlepší. A pokud budete potřebovat s něčím pomoci, tak Hodinový manžel je tu vždy připravený přiložit ruku k dílu.
Jedna ze zajímavých prací v oblasti elektro - instalace a zapojení elektro kotle s ohřívačem vody v Brně Králově Poli. Práce cca na víkend.
Začalo to celkem nenápadně. Volala mi paní Věrka z Terezy Novákové v Brně Řečkovicích, že jí začala kolem baterie protékat voda. A jelikož byla ráno v koupelně pořádná potopa ...

MENUX