727 899 059

Archiv novinek

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví v Novém roce 2020.
Co dát pod stromeček? Nevíte si rady s dárkem pro Vaši rodinu, blízké, přátelé… Věnujte dárkový poukaz na práci „Hodinového manžela“
Minulý týden jsme provedli výměnu stávajících stropních světel za moderní bodová světla pro našeho zákazníka v Brně - Králově Poli. 
Zákazník si přál drobné obkladačské práce, dodělání obkladů a ukončovací lišty v  bytě ve Šlapanicích.
V Brně Komíně jsme vyměňovali kuchyňskou pracovní desku.
Hodinový manžel Brno nabízí různé drobné práce jak v domácnostech, tak i v kancelářích a bytových a rodinných domech. Obrací se na nás majitelé, kteří chtějí pravidelně zajistit různé drobné činnosti a opravy spojené s údržbou domů a jednotlivých bytů. Ale také provádíme i takové práce, které udělají radost jejich dětem na zahradě jako montáž trampolíny.
Pro našeho důležitého klienta v oblasti přírodní rostlinné kosmetiky YVES ROCHER děláme drobné opravy ve všech salonech v Brně.
Úprava nuceného větrání koupelny. Opravení problému svodu kondenzátu ze vzduchotechniky.
Budete potřebovat některé drobné zednické práce, obraťte se na nás.
Jaro je tady a práce na zahradě je dost.Rádi Vám pomůžeme s různými drobnostmi a úpravami na vašich zahrádkách.
Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru a přeji do nového roku jen to nejlepší. A pokud budete potřebovat s něčím pomoci, tak Hodinový manžel je tu vždy připravený přiložit ruku k dílu opět od 7.1.2019.
Hodinový manžel Brno pomáhá nejen v bytech a rodinných domech, ale stále častěji jeho služby využívají i firmy a živnostníci.
Potěšte a udělejte radost pod stromečkem rodině, svým blízkým, přátelům dárkovou poukázkou na práci „Hodinového manžela".
Instalace kompletního systému prevence proti vytopení „GROHE Sense kit Smart water controller + 3 x smart water sensor"
Významný den
25.10.2017
Dnes máme významný den - k dnešnímu dni máme již úspěšně namontováno 150 kuchyňských linek zn. IKEA
Hledáme nového kolegu do našeho týmu na práce hodinového manžela. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 602559250.
Hodinový manžel Brno realizuje každý den spoustu nových zakázek. Za každou takovou prací se pak skrývá nějaký nový příběh.
Úprava kotlové vody pomocí Cetamínu F360. Každá kotlová voda se musí upravit. Pokud se neupraví, tak se poškodí kotel a celý topný systém. Postupně se vytváří na kovových površích nános solí - zhoršuje se přestup tepla. Pod nánosy se dostává kyslík a ten nerušeně koroduje kov. Výrazně se zkracuje životnost kotle.
Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru, se kterou se mi svěřili a přeji do nového roku jen to nejlepší.
Blíží se Vánoce a většina z nás přemýšlí co nadělit pod stromeček. Někdy to jsou drobnosti, jindy plníme vysněná přání, to především našim dětem. Ale co když vůbec netušíme jakým směrem se dát. Pak je tu řešení: darujte něco praktického, co se dá využít kdykoliv.

MENUX