727 899 059

Archiv novinek

Začalo to celkem nenápadně. Volala mi paní Věrka z Terezy Novákové v Brně Řečkovicích, že jí začala kolem baterie protékat voda. A jelikož byla ráno v koupelně pořádná potopa ...
V Bohunicích mám již několik spokojených zákazníků a jeden z nich mne doporučil i k manželům K. z Okrouhlé ulice. Manželé měli v úmyslu rekonstruovat jejich bytové jádro. Nejprve se musely odstranit staré kachličky a přizdít příčky. Následně se upravily nové rozvody vody a elektřiny a pak už šla práce hezky od ruky.
Paní Alena si mne našla na internetu protože chtěla kompletně předělat koupelnu. Rekonstrukce měla proběhnout o víkendu, abychom mohli společně vymyslet umístění nové elektroinstalace v koupelně, osvětlení a zásuvky. Také se ještě doladily detaily umístění umývadla a WC. I když byl prostor poměrně malý, nakonec se vše zvládlo a nyní již může užívat nově rekonstruované bytové jádro, jako by to ani nebylo v paneláku na sídlišti Bohunice.
Hodinový manžel Brno má za sebou náročnější úkol při rekonstrukci koupelny na Údolní ulici v Brně. Poměrně náročné práce při vybourání starého zařízení, včetně obkladů zabrala asi dva dny a pak se již mohlo přistoupit k vlastní rekonstrukci.
Na ulici Vídeňské proběhla rekonstrukce bytového jádra u manželů Petra a Jitky H. Díky tomu, že je pan Petr neustále na služebních cestách, převážně v zahraničí se manželé dohodli, že rekonstrukci budu řešit především s paní Jitkou.
Paní Alena M. z Brna, Králového pole souhlasila s přidáním pár fotografií na můj web. V bytovém domě na Charvátské ulici, jsem prováděl kompletní rekonstrukci koupelny. Staré obklady už dávno dosloužily a vana vzala časem také za své. Paní měla vybraný dekor obkladů, mozaiku i zařízení. Na místo rekonstrukce jsem zakoupené zboží již dopravil svou dodávkou.
Potřebujete naistalovat nové elektro spotřebiče? Vyměnit bojler či předělat ve vašem bytě či domě elektrorozvody? Hodinový manžel Brno je připravený i na takovéto úkoly.
Přidal jsem na moje stránky některé z ohlasů na moji práci. U mnoha zákazníků jsem již byl i několikrát a tak doufám, že jsou spokojení i ti, co mi zatím doporučení nenapsali. Vyzkoušejte služby hodinového manžela Brno také a uvidíte, že je mnohem snažší se na mne obrátit, než se trápit věcmi, které by jste složitě vymýšleli.
I když mám v názvu mého webu Hodinový manžel Brno, za prací jezdím i do okolí Brna. Stačí mi jen zavolat a dohodneme se na vhodném termínu, kdy bych se mohl za Vámi vypravit.

MENUX