727 899 059

Archiv novinek

Hodinový manžel Brno je vždy připravený Vám pomoct od starostí. Ať už se jedná o větší a pravidelné práce pro bytové domy, kanceláře či výrobní objekty nebo o drobnější údržby a opravy v bytech a rodinných domech.
Reference
2.7.2015
Hodinový manžel Brno má za sebou již desítky realizovaných zakázek, jak pro domácnosti, tak v poslední době i pro firmy a bytové domy. Jeho práce je vždy odvedená v pořádku a kvalitně, o čemž svědčí také mnoho pozitivních referencí.
Hodinový manžel Brno má široký záběr prací, které může nabídnout jak v domácnostech, tak i v kancelářích a bytových domech. Stále častěji se na mne obrací majitelé (a majitelky) bytových domů, kteří chtějí pravidelně zajistit různé drobné činnosti a opravy spojené s údržbou domů a jednotlivých bytů.
Paní Milada si mne našla na internetu a protože umí počítat, nejdříve si promyslela co vše by jí Hodinový manžel mohl v bytě opravit, když už si jej bude zvát. A tak se nakonec z několika drobností stal soupis oprav docela zajímavý...
Hodinový manžel není jen řemeslníkem, který přijede a opraví, co máte předem nachystané. Moje služby mohou začít již dříve, když se rozhodujete pro nějakou zásadnější opravu, úpravu či výměnu.
Paní Dáša si pořídila na chalupu kousek od Brna novou kuchyňskou linku. V Ikei si s manželem vyhlédla kuchyňskou linku s hezkým názvem RÅSDAL a potřebovala ji dát dohromady.V pátek odpoledne jsme společně sjeli do výdejového skladu IKEA ve Slatině, kde celkem bez problémů se všechny díly vešly do našich dvou aut.
Všem mým zákazníkům bych rád touto cestou poděkoval za jejich důvěru a přeji do nového roku vše nejlepší. A pokud budete potřebovat s něčím pomoci, tak Hodinový manžel je tu vždy připravený přiložit ruku k dílu.
Jedna ze zajímavých prací v oblasti elektro - instalace a zapojení elektro kotle s ohřívačem vody v Brně Králově Poli. Práce cca na víkend.
Začalo to celkem nenápadně. Volala mi paní Věrka z Terezy Novákové v Brně Řečkovicích, že jí začala kolem baterie protékat voda. A jelikož byla ráno v koupelně pořádná potopa ...
V Bohunicích mám již několik spokojených zákazníků a jeden z nich mne doporučil i k manželům K. z Okrouhlé ulice. Manželé měli v úmyslu rekonstruovat jejich bytové jádro. Nejprve se musely odstranit staré kachličky a přizdít příčky. Následně se upravily nové rozvody vody a elektřiny a pak už šla práce hezky od ruky.
Paní Alena si mne našla na internetu protože chtěla kompletně předělat koupelnu. Rekonstrukce měla proběhnout o víkendu, abychom mohli společně vymyslet umístění nové elektroinstalace v koupelně, osvětlení a zásuvky. Také se ještě doladily detaily umístění umývadla a WC. I když byl prostor poměrně malý, nakonec se vše zvládlo a nyní již může užívat nově rekonstruované bytové jádro, jako by to ani nebylo v paneláku na sídlišti Bohunice.
Hodinový manžel Brno má za sebou náročnější úkol při rekonstrukci koupelny na Údolní ulici v Brně. Poměrně náročné práce při vybourání starého zařízení, včetně obkladů zabrala asi dva dny a pak se již mohlo přistoupit k vlastní rekonstrukci.
Na ulici Vídeňské proběhla rekonstrukce bytového jádra u manželů Petra a Jitky H. Díky tomu, že je pan Petr neustále na služebních cestách, převážně v zahraničí se manželé dohodli, že rekonstrukci budu řešit především s paní Jitkou.
Paní Alena M. z Brna, Králového pole souhlasila s přidáním pár fotografií na můj web. V bytovém domě na Charvátské ulici, jsem prováděl kompletní rekonstrukci koupelny. Staré obklady už dávno dosloužily a vana vzala časem také za své. Paní měla vybraný dekor obkladů, mozaiku i zařízení. Na místo rekonstrukce jsem zakoupené zboží již dopravil svou dodávkou.
Potřebujete naistalovat nové elektro spotřebiče? Vyměnit bojler či předělat ve vašem bytě či domě elektrorozvody? Hodinový manžel Brno je připravený i na takovéto úkoly.
Přidal jsem na moje stránky některé z ohlasů na moji práci. U mnoha zákazníků jsem již byl i několikrát a tak doufám, že jsou spokojení i ti, co mi zatím doporučení nenapsali. Vyzkoušejte služby hodinového manžela Brno také a uvidíte, že je mnohem snažší se na mne obrátit, než se trápit věcmi, které by jste složitě vymýšleli.
I když mám v názvu mého webu Hodinový manžel Brno, za prací jezdím i do okolí Brna. Stačí mi jen zavolat a dohodneme se na vhodném termínu, kdy bych se mohl za Vámi vypravit.

MENUX