727 899 059

Odkazy

V případě že máte zájem o výměnu zpětných odkazů, kontaktujte nás prosím.

Hodinový manžel v ČR

Služby v Brně a okolí

Rekonstrukce bytového jádra

Provádíme rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelen v plném rozsahu. Od projektové přípravy a 3D vizualizace, přes bourací práce a odvoz materiálu ke kompletní rekonstrukci rozvodů vody, elektřiny i plynu, obkladačské a zednické práce a následný úklid po provedených pracech. Rekonstrukce bytového jádra nikdy nebyla snažší.

Kalibrace vah

Servis a kalibrace vah a vážících zařízení. Služby Akreditované kalibrační laboratoře. Dodávka a servis průmyslových a mostových vah a vážících systému, to je Váhoservis Brno. 

Kosmetika Brno

Studio Katka - kosmetika Brno, nabízí prfesionální služby v oblasti péče o krásu a zdraví. Permanentní řasy a permanentní make-up s dlouholetou zkušeností, chemický peeling, neinvazivní mezoterapii MESOB.T.X ale i rejuvenaci pokožky či lymfatickou drenáž. 

Úklidové služby Brno

Nabízíme úklid firem a domácností v Brně a blízkém okolí. Jsme firma s dlouholetou tradicí. Úklidové služby Brno jsou jistotou vaší spokojenosti za přijatelné peníze s vysokým standardem naší práce.

Prodej bazénové chemie

Bazénová chemie pro vířivé bazény i klasické. Kyslíkové tablety, bezchlorová chemie GUAA a také klasická chlorová chemie. Vše skladem k odběru v Popůvkách u Brna.

Geodetické práce

Společnost 1. Geo, spol. s r.o.  nabízí kompletní geodetické práce od A do Z. Ať už jste majitel nemovitosti, pozemku či firma řešící developerský projekt, vždy jsme schopní nabídnout kompletní služby v oblasti geodezie v Brně, Prostějově, Žďáru nad Sázavou, Zlíně a dalším městech na Moravě.
 

Ubytování a rekreace

Vysočina ubytování

Ubytování ve stylové chalupě na Vysočině. Pokud máte rádi klid a potřebujete zrelaxovat, není lepší volby. K pronájmu celý objekt s kapacitou až 8 lůžek.

MENUX