727 899 059

Reference 2

předchozí stránka

Demontáž cedulí z balkónu a následná montáž cedule ke vchodu domu + odvoz cedulí do sběrného dvora

Se službami Vašeho pracovníka jsme byli velice spokojeni.

Děkujeme moc, Better Marketing, Brno - Přízřenice

Výmalba kanceláří, stěhování archívu, likvidace odpadu

Opět jsme využili služby Hodinového manžela a jsme velice spokojeni, rádi se na Vás zase znovu obrátíme.

Děkujeme moc, PK Ossendorf, Brno - Černá Pole

demontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brno

Montáž garnýže, obložková futra (zárubně) + zavěšení dveří

S radostí musím konstatovat, že pan Machota je velice zručný a ochotný řemeslník. Jsme velmi spokojeni s jeho prací. Výborna rychlost, preciznost, domluva i další komunikace. Budu jej doporučovat dál.

S pozdravem Jagla, Brno - Černá Pole

Oprava WC nádržky

Se službami hodinového manžela jsem byla velice spokojená. Bude-li kdokoliv z mých známých potřebovat nějaké opravy v domácnosti, určitě doporučím a já se také budu i nadále obracet na Vaši firmu.

Zdravím Horilová, Brno - Lesná

Stěhování  kuchyňské linky, úprava rozvodů v kuchyňské lince.

Již po několikáté jsme využili služeb Hodinového manžela a byli jsme vždy naprosto spokojeni s výsledkem. Ať už se jednalo o výměnu zářivkových trubic, stěhování kuchyňské linky, opravu zámků až po připojení plynového sporáku, či vodovodního odpadu. Práce byly vždy provedeny rychle a profesionálně. Můžeme jen doporučit.

Za Ústav územního rozvoje Brno Dana Vítková

Výměna  popraskané  dlažby v kuchyni.

S provedením práce jsme byli velice spokojeni, pán byl velice šikovný, práci odvedl rychle, vše co bylo potřeba dokoupit si  obstaral sám. Děkujeme.

Balcarovi – Brno Slatina

Rekonstrukce v bytě po zatečení WC

Ráda bych Vám tímto poděkovala za odstranění veškerých následků po zatečení v mém nedávno rekonstruovaném bytě, ke kterému došlo po ucpání odpadního potrubí. Pracovník firmy byl ochotný a veškeré opravy provedl rychle, pečlivě a kvalitně.

S pozdravem Pešková

Výměna baterií v koupelně, seřízení přetlakového ventilu.

Dobrý den,
za mě velká spokojenost. Týden předem domluvený termín byl dodržen, pán dorazil přesně, byl rychlý, pomohl navíc se seřízením přetlakového ventilu a s upevněním botníku:) Příště Vašich služeb opět ráda využiji či doporučím. Děkuji.

S pozdravem,

G. Klen Rucká

výměna koupelnové baterie, hodinový manžel Brnovýměna koupelnové baterie, hodinový manžel Brno

Vrtání do zdi ve výšce 2,5m, zkrácení dveří.

Dobrý den.
S vaší službou jsem velice spokojený. Hodinový manžel dorazil včas (což je v Brně vzácnost), vše bylo rychle a bez protahování udělané k mé spokojenosti a dokonce mi opravil i jedny dveře navíc. Rád doporučím všem, co budou potřebovat pomoc s podobnými problémy.

Ještě jednou díky,

Adam Král, Brno

Montáž vanové zástěny

Dobrý den, jsem velmi spokojena se zástěnou i s její montáží. Stěnu přišel namontovat p. Filip Kroupa. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za perfektně odvedenou práci a velmi příjemné chování. 

Pokud budu něco v bytě ještě potřebovat, s důvěrou se na vaši firmu obrátí.

Děkuji.

Vlasta Stankovová Brno Bystrc

Montáž vanové stěny, hodinový manžel BrnoMontáž vanové stěny, hodinový manžel BrnoMontáž vanové stěny, hodinový manžel Brno

Montáž nové digestoře.

Chtěla bych poděkovat za dokonale provedenou práci. Pán přišel včas, pracoval rychle, svědomitě a nepořádek po sobě  uklidil. Jsem velice spokojená a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ochmannová Brno - Masarykova čtvrť

Výměna vanové baterie.

Na základě referencí na vašich stránkách, jsem si u Vás zamluvila hodinového manžela. Přes tuto službu jsem si objednala novou vanovou baterii včetně montáže.  Dorazil  pan Plíska, který měl příjemné vystupování a ihned se pustil do práce. Jsem spokojená a chválím. Záruku mám jak na baterii, tak i na samotnou montáž. Pokud budu v budoucnu zase něco potřebovat, ráda se na vás opět obrátím.

Kalasová Brno

Oprava rozbitých dveří pro prodejnu Pepco

S prodejnami Pepco spolupracujeme již delší dobu. Nejčastěji provádíme elektrikářské práce, opravy elektroinstalace, výměny předřadníků apod. Ovšem tentokrát si pro nás připravily opravu dveří. Na fotografiích můžete vidět, v jakém stavu byly před opravou a jak vypadají nyní. Dveře jsou opět plně funkční a v plném provozu.

Oprava rozbitých dveří, hodinový manžel BrnoOprava rozbitých dveří, hodinový manžel Brno

Zhotovení obkladů v kuchyňi

Díky vašemu webu jsem sehnala pracovníka pro zhotovení obkladů v kuchyni, pana P. Machotu. Musím vyjádřit velkou spokojenost s prací p. Machoty. Práci odvedl bezvadnou, chválím dochvilnost , vytrvalost a pracovitost - pana Machotu budu doporučovat známým.

Olga Schwabová, Brno

Výměna kuchyňské baterie

Dobrý den, chtěla bych ocenit práci Vašeho pracovníka, který nám vyměnil kuchyňskou baterii. Jeho práce byla opravdu nadstandartní a jsme s ní velmi spokojeni. Již jsem se potkala s několika různě zaměřenými řemeslnými firmami, ale Váš přístup byl ze všech nejlepší. Rádi Vašich služeb opět využijeme a budeme Vás doporučovat.
 
Děkuji a přeji hezký den.

Hana Zborovská

Drobné opravy v bytě

Služeb této firmy využíváme opakovaně několik let na drobné opravy v bytě v paneláku. V nedávné době byl u nás již podruhé pan Machota - člověk, který svou práci dělá precizně a navíc - přemýšlí u ní.

Hledá nejvhodnější řešení: pokud náš návrh není ideální, přijde s vlastním a musím uznat - vždy byl pro daný případ vhodnější. A že přijde včas, to je ještě další velké plus.

Děkuji za doposud udělanou práci a s další se obrátím opět na vaši firmu.

Ivana Minářová, Brno

Výměna sprchového koutu a montáž změkčovače vody

Hodinového manžela jsem si pozval na základě referencí na webu. Byla u mně provedena výměna sprchového koutu. Starý kout pán celý zdemontoval. Poté usadil novou vaničku, napojil na odpad a obezdil. Doobložil obkladem co bylo třeba a usadil sprchové dveře.

Dále mi ještě vyměnil baterii ve sprše i umyvadle, které obsilikonoval. Na baterie mi namontoval úsporné perlátory, které mi doporučil. Nakonec jsem si nechal namontovat změkčovač vody. V dome jsou již starší rozvody vody a i přesto s montáží nebyl problém.  

Antonín Otýpka, Brno - Chrlice

Montáž nábytku - Brno

Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za zprostředkování výborného "hodinového manžela," p. Mašu (bohužel nevím jméno). Byli jsme s ním při včerejší opravě nábytku na Josefské velmi spokojeni a pokud by to bylo možné, máme u Vás objednávku ještě na tento pátek od 8hod, mohl by přijít opět p. Maša? Už ví, co bychom přesně potřebovali.

Jana Hazuchová, Brno

Poděkování za profesionální přístup Hodinového manžela

Dobrý den, ráda bych pochválila profesionální chování pana Maši, děkuji za tuto službu, příště opět využijeme.

J. Šimáková, Čápkova 9

Poděkování - výměna spínačů a oprava odpadu - Brno

Dobrý večer, dnes poprvé jsem využila Vašich služeb "hodinového manžela". Tímto bych chtěla poděkovat p. Mašovi, který u mě měnil vypínače, zásuvky i sifon v koupelně, za kvalitně odvedenou práci. Byl dochvilný, práci odvedl v pořádku, zodpověděl pečlivě všechny mé dotazy, jeho činnost jsem mohla průběžně sledovat a přímo s ním konzultovat. V případě, že budu potřebovat znovu v bytě něco opravit/vyměnit aj., využiji opět Vašich služeb.

S přáním klidných svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví

Petra Štafínová, Klatovská 10, Brno

Opravy vodoinstalací - Brno

Dobrý den pane Holešovský,  dnes byla u mne v bytě provedena zakázka opravy wc a výměna vodovodní baterie. Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za provedenou práci vaším zaměstnancem k mé plné spokojenosti. Hoch byl velice šikovný, slušný a vstřícný, práci odvedl bez zaváhání a zbytečných prodlev, příjemný byl i jeho časově přesný příchod.

Jsem plně spokojen a příjemně potěšen, že řemeslo, alespoň v případě vaší firmy, má zlaté dno. V případě potřeby se rád na vás opět obrátím.

Jěště jednou děkuji vám i vašemu pracovníkovi.

Zdravím a přeji hodně úspěchu


Bc. Petr Pokorný, Bezručova 19, Brno

Poděkování hodinovému manželovi

Dobrý den, ráda bych vám tímto poděkovala za skvělé služby - komunikací ohledně zakázky počínaje a samotným provedením konče. Pan Mašek (doufám, že si pamatuji příjmení správně), který dostal mou zakázku na starost, je velice šikovný a precizní profesionál, pro kterého není nic problém a ve všem se maximálně snaží klientovi vyjít vstříc a vyhovět. Komunikace s ním byla velmi příjemná, člověk ani neměl pocit, že má doma cizí element. :-) Dovoluji si říct, že pan Mašek skvěle vaši firmu reprezentuje.

Velice ráda budu vaše služby doporučovat dál a sama jsem je určitě nevyužila naposledy.
Přeji vám hodně pracovních úspěchů a co nejvíce spokojených zákazníků!

Z. Kratochvílová

Oprava radiátorů v bytě - Brno Bohunice

Chtěla bych poděkovat panu Petrovi, který nám vyměnil termostatické hlavice v celém bytě. Odkládali jsme to na poslední chvíli, a když nám začala jedna hodně prokapávat, museli jsme začít urgentně řešit. Práce nezabrala moc času a poradil nám i s výběrem vhodných hlavic. Vše bylo precizně provedené.

Karla Pohanková, Okrouhlá ul., Brno Bohunice

Úprava dveří v bytě - Brno Lesná

Dobrý den, děkujeme touto cestou ještě jednou panu Janu MAŠOVI za vysoce profesionální přístup a příkladnou ochotu při úpravě dveří v našem bytě. 
 
S pozdravem a přáním příjemného dne
 
Ing.Zdenka Brázdová,CSc.,  Nejedlého 12, Brno - Lesná

Montáž kuchyňské linky a montáž spotřebičů

Pana Petra jsem si pozval, aby mi pomohl s montáží nové kuchyňské linky. Problém byl především v tom, že jsem potřeboval připravit také rozvody vody a elektřiny před vlastní montáží. Tak se práce pouze spojily. Musím ocenit především profesionální přípravu. Nejdříve si přijel celou situaci zmapovat, navrhl jak bychom vodu dostali na požadované místo bez zbytečného bourání obladaček v kuchyni a také pro připojení spotřebičů nebyl žádný problém vymyslet vhodné řešení.

Vlastní montáž linky včetně připojení spotřebičů nakonec nezabrala ani celý den. Pan Petr a jeho kolega, kterého si přivedl na pomoc, nakonec vše zvládli sami, poklidili po sobě a ještě se u práce docela dobře bavili. Holt když to jde od ruky, je radost se dívat.

Vašek Hydkovský, Brno Bosonohy

Zapojení nového sporáku

Služeb hodinového manžela Brno jsem využila zrovna minulý týden. Koupila jsem si nový sklokeramický sporák místo původního kombinovaného. Po doručení jsem zjistila, že nemám potřebné připojení. Dříve 220 nyní 380. Naštěstí mi známá doporučila tento web. Přijel moc šikovný pán, i když ne ten na fotce :-) ale každopádně sporák mám již připojený. Musel sekat nové rozvody, ale naštěstí to bylo řešitelné celkem snadno. A po práci doopravdy jak píše v nabídce poklidil, že jsem nemusela ani hadr vytahovat. Všem vřele doporučuji.

Věra Rybková, Brno - Komín

Výměna umyvadla a baterie, montáž koupelnové skříňky

Hodinového manžela jsem zavolala proto, aby mi pomohl vyměnit umyvadlo včetně baterie v mém bytě. Přijel včas a ihned se dal do práce. Koupelna je jako nová. Na závěr mi ještě pomohl sestavit koupelnovou skříňku.

Eva K., Adamov

Montáž plynového kotle

Chtěl bych hodinovému manželovi poděkovat za montáž a nastavení plynového kotle u mě doma. Byla to rychlá a precizní práce. Vše funguje, jak má.

Petr U., Šlapanice

Čistění odpadů v domě i na zahradě

Využili jsme služeb hodinového manžela kvůli ucpaným odpadům u nás v domě. Byl velmi šikovný, nakonec zkontroloval i trubky na zahradě. Už je to nějakou dobu a dodnes velká spokojenost. Určitě ho povoláme i na nějaké další práce.

Michaela a Radek M., Brno Bystrc

Nově obložená terasa

Na podzim jsem si sehnala krásnou dlažbu na terasu, ale nebyl nikdo, kdo by mi ji položil. Náhodou jsem na internetu narazila na hodinového manžela. Řekla jsem si, že to vyzkouším a zavolala jsem. Pán na drátě byl velmi milý a domluvil se mnou termín práce. Ve stanovený den včas přijel, odstranil staré kachličky a všechno připravil na položení nové dlažby. I přes drobné komplikace způsobené původní dlažbou stihnul vše velmi rychle a za stanovenou cenu.

Dlažba je perfektní. Hodinového manžela mohu jedině doporučit.

Martina B., Komín

Některé z vybraných referencí si můžete také prohlédnout v aktualitách. Uvádím zde především větší zakázky, jako jsou rekonstrukce bytových jader v Brně a jeho okolí a větší  obkladačské a vodařské práce.
 

předchozí stránka

MENUX