727 899 059

Reference

Rekonstrukce bytu na ul. Staňkova

Dostali jsem poptávku na rekonstrukci bytu na ul. Staňkova - montáž kuchyňské linky, usazení dřezu, připojení odpadu, vodovodní baterie, zapojení vypínačů a zásuvek. S klientem jsme si vše prošli, naplánovali termín a hurááá do práce. Klient je moc spokojený a už se s námi domluvil na další práce.

Montáž kuchyňské linky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, hodinový manžel Brno

Obklad technické místnosti

Zavolala nám klientka s dotazem na obklad technické místnosti - vše jsme zkonzultovali, udělali obhlídku, dohodli termín a dali se do práce. Musel se osekat starý obklad, vše opravit, zapravit a dát nový obklad - na fotografiích je vidět vše před a po opravě. Klientka je nadšená, moc spokojená a těší se na další spolupráci.

Obklad technické místnosti, hodinový manžel BrnoObklad technické místnosti, hodinový manžel BrnoObklad technické místnosti, hodinový manžel Brno


Obklad sociálního zázemí

Oslovil nás majitel jednoho z nejoblíbenějších barů v Brně "Super Panda Circus" s prosbou na obklad sociálního zázemí, moc nás to potěšilo, a tak jsme se do toho s radostí pustili - zvládlo se všechno udělat během jednoho odpoledne před významnou plánovanou akcí, dopadlo to na výbornou a pan majitel je po všech stránkách moc spokojený.
 

Oprava futer

Obrátil se na nás klient s opravou futer, tak jsme se do toho naplno pustili / na fotografiích můžete vidět futra před a po opravě, vše se podařilo, je opravené, zapravené, klient velmi spokojený a to nás těší nejvíce.

oprava futer, hodinový manžel Brnooprava futer, hodinový manžel Brno

Oprava omítky

Přeji dobrý den!
V návaznosti na Vaše služby bych moc ráda poděkovala Vám i panu Zezulovi za rychlou domluvu a pomoc. Pan Zezula odvedl moc dobrou, kvalitní práci, jsme opravdu moc spokojeni.
 
S pozdravem a přáním příjemných dnů Dana Vítková, Ústav územního rozvoje Brno

oprava omítky, hodinový manžel Brnooprava omítky, hodinový manžel Brno

Oprava venkovního schodiště

Dostali jsme zajímavou zakázku na opravu venkovního schodiště v Brně - Kohoutovicích, byla to pro nás velká výzva - schodiště se kompletně dle zadání opravilo (odstranění původní a položení nové dlažby) a dopadlo to na výbornou.

oprava schodiště, hodinový manžel Brno oprava schodiště, hodinový manžel Brno


Montáž vanové zástěny

Montážník přijel v dohodnutý čas, rychle, kvalitně namontoval zástěnu a po sobě si uklidil. Rozhodně Hodinového manžela doporučuji.

S pozdravem Oberajtr, Brno - Bohunice

montáž vanové zástěny, hodinový manžel Brnomontáž vanové zástěny, hodinový manžel Brnomontáž vanové zástěny, hodinový manžel Brno


Oprava WC po špatném obkladači

Obkladač (né z této firmy) mi udělal špatně obklady kolem WC, muselo se to částečně vybourat a udělat znovu. Při hledání jiného řemeslníka, jsem narazil na hodinového manžela a bylo vyřešeno, jsem za to moc rád.

Moc ještě jednou velké poděkování, s prací hodinového manžela jsem byl po všech stránkách velmi spokojený, když budu potřebovat, opět se ozvu, využiji Vašich služeb a budu Vás rád všude doporučovat.

Moc děkuji, Šuták, Brno - Kamenný Vrch

oprava obložení WC, hodinový manžel Brnooprava obložení WC, hodinový manžel Brnooprava obložení WC, hodinový manžel Brno


Montáž a zapojení digestoře

Dobrý den!
Potřeboval jsem pomoci s montáží a zapojením digestoře v kuchyni, tak jsem se zkusil obrátit na hodinového manžela a byla to správná volba. Chtěl bych moc poděkovat za rychle, kvalitně a výborně provedenou práci. Rád využiji i v budoucnu Vašich služeb.

Děkuji moc, Kafka, Brno - Královo Pole

montáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brnomontáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brnomontáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brno


Oprava polykarbonátové desky na balkóně

Obrátila jsem se na Hodinového manžela s prosbou na opravu polykarbonátové desky na balkóně, kterou poškodila vichřice a zadařilo se, vše se opravilo a je již v pořádku.

Touto cestou bych Vám chtěla za vše ještě jednou moc poděkovat - jsem moc spokojená, vše bylo provedeno profesionálně, kvalitně a rychle, ráda se zase na Vás obrátím a všude Vás budu doporučovat.

Děkuji moc, Šedová, Brno - Maloměřice

oprava desky na balkoně, hodinový manžel Brnooprava desky na balkoně, hodinový manžel Brnooprava desky na balkoně, hodinový manžel Brno

Rekonstrukce pro síť prodejen Yves Rocher - Brno

Yves Rocher_OC Avion Shopping Park - výměna předřadníků, zářivek
Yves Rocher_Brno - Česká - výměna předřadníků, zářivek, oprava ohřívače vody
Yves Rocher_NC Královo Pole - oprava vodovodní baterie
Yves Rocher_OC Olympia - výměna předřadníků, zářivek
Yves Rocher_OC Tesco - výměna předřadníků, zářivek, odvoz + likvidace kosmetického nábytku do sběrného dvora
Yves Rocher_OC Vaňkovka - výměna předřadníků, zářivek, demontáž zrcadla, zadělání děr, vymalování
 
Opět a moc rádi jsme využili Vašich služeb, jsme moc spokojeni - pan Zezula je velmi příjemný, ochotný, šikovný, práce vždy provede profesionálně, rychle a kvalitně.
 
Moc děkujeme, Tým Yves Rocher, Brno

Rekonstrukce YVES ROCHER, hodinový manžel Brno


Rekonstrukce WC, výmalba kanceláří + chodba

Se službami hodinového manžela jsme byli po všech stránkách velice spokojeni - byl milý, šikovný, ochotný, odvedl velmi kvalitní práci a i dále budeme využívat Vašich služeb, už teď se těšíme.

Moc Vám děkujeme, Komora patentovaných zástupců ČR, Brno - střed

rekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brno


Kompletní výmalba kanceláří

Opět jsme využili Vašich služeb a jsme moc spokojeni.

Děkujeme moc, Better Marketing, Brno - Přízřenice


Odhlučnění dveří akustickou pěnou

Chtěli by jsme moc poděkovat za precizně odvedenou práci, p.Machota byl velmi příjemný, ochotný a vše udělal dle zadání i ostatní věci, na kterých jsme se dohodli mimo zadanou zakázku.

Děkujeme moc, manželé Vojtášovi, Brno - Žabovřesky

malování kanceláří, hodinový manžel Brno


Oprava kanceláří - Odstranění područek ze židle + zámek, přilepení prahů, položení nového koberce, přivrtání nástěnky, seřízení dveří, oprava kliky, výměna osvětlení v kuchyňce, výměna pracovní desky vč. montáže nového dřezu, vnitřní desky + revize odpadu, zapravení otvorů

Hodinový manžel byl velmi ochotný, šikovný, příjemný a udělal vše dle zadání, i nadále budeme využívat Vašich služeb

Děkujeme moc, PK Ossendorf, Brno - Černá Pole

oprava kanceláří, hodinový manžel Brnooprava kanceláří, hodinový manžel Brno


Montáž svítidel v novostavbě

Dodatečně děkuji za dobrou službu, jak jsem uvedl, pokud bude potřeba i v závodě, obrátíme se na Vás s dotazem.

Zdraví Koutný, Brno - střed

montáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brno


Demontáž cedulí z balkónu a následná montáž cedule ke vchodu domu + odvoz cedulí do sběrného dvora

Se službami Vašeho pracovníka jsme byli velice spokojeni.

Děkujeme moc, Better Marketing, Brno - Přízřenice


Výmalba kanceláří, stěhování archívu, likvidace odpadu

Opět jsme využili služby Hodinového manžela a jsme velice spokojeni, rádi se na Vás zase znovu obrátíme.

Děkujeme moc, PK Ossendorf, Brno - Černá Pole

demontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brnodemontáž cedulí a likvidace, hodinový manžel Brno


Montáž garnýže, obložková futra (zárubně) + zavěšení dveří

S radostí musím konstatovat, že pan Machota je velice zručný a ochotný řemeslník. Jsme velmi spokojeni s jeho prací. Výborna rychlost, preciznost, domluva i další komunikace. Budu jej doporučovat dál.

S pozdravem Jagla, Brno - Černá Pole


Oprava WC nádržky

Se službami hodinového manžela jsem byla velice spokojená. Bude-li kdokoliv z mých známých potřebovat nějaké opravy v domácnosti, určitě doporučím a já se také budu i nadále obracet na Vaši firmu.

Zdravím Horilová, Brno - Lesná

Stěhování  kuchyňské linky, úprava rozvodů v kuchyňské lince.

Již po několikáté jsme využili služeb Hodinového manžela a byli jsme vždy naprosto spokojeni s výsledkem. Ať už se jednalo o výměnu zářivkových trubic, stěhování kuchyňské linky, opravu zámků až po připojení plynového sporáku, či vodovodního odpadu. Práce byly vždy provedeny rychle a profesionálně. Můžeme jen doporučit.

Za Ústav územního rozvoje Brno Dana Vítková


Výměna  popraskané  dlažby v kuchyni.

S provedením práce jsme byli velice spokojeni, pán byl velice šikovný, práci odvedl rychle, vše co bylo potřeba dokoupit si  obstaral sám. Děkujeme.

Balcarovi – Brno Slatina


Rekonstrukce v bytě po zatečení WC

Ráda bych Vám tímto poděkovala za odstranění veškerých následků po zatečení v mém nedávno rekonstruovaném bytě, ke kterému došlo po ucpání odpadního potrubí. Pracovník firmy byl ochotný a veškeré opravy provedl rychle, pečlivě a kvalitně.

S pozdravem Pešková


Výměna baterií v koupelně, seřízení přetlakového ventilu.

Dobrý den,
za mě velká spokojenost. Týden předem domluvený termín byl dodržen, pán dorazil přesně, byl rychlý, pomohl navíc se seřízením přetlakového ventilu a s upevněním botníku:) Příště Vašich služeb opět ráda využiji či doporučím. Děkuji.

S pozdravem,

G. Klen Rucká

výměna koupelnové baterie, hodinový manžel Brnovýměna koupelnové baterie, hodinový manžel Brno


Vrtání do zdi ve výšce 2,5m, zkrácení dveří.

Dobrý den.
S vaší službou jsem velice spokojený. Hodinový manžel dorazil včas (což je v Brně vzácnost), vše bylo rychle a bez protahování udělané k mé spokojenosti a dokonce mi opravil i jedny dveře navíc. Rád doporučím všem, co budou potřebovat pomoc s podobnými problémy.

Ještě jednou díky,

Adam Král, Brno


Montáž vanové zástěny

Dobrý den, jsem velmi spokojena se zástěnou i s její montáží. Stěnu přišel namontovat p. Filip Kroupa. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za perfektně odvedenou práci a velmi příjemné chování. 

Pokud budu něco v bytě ještě potřebovat, s důvěrou se na vaši firmu obrátí.

Děkuji.

Vlasta Stankovová Brno Bystrc

Montáž vanové stěny, hodinový manžel BrnoMontáž vanové stěny, hodinový manžel BrnoMontáž vanové stěny, hodinový manžel Brno

Montáž nové digestoře.

Chtěla bych poděkovat za dokonale provedenou práci. Pán přišel včas, pracoval rychle, svědomitě a nepořádek po sobě  uklidil. Jsem velice spokojená a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ochmannová Brno - Masarykova čtvrť
 

Výměna vanové baterie.

Na základě referencí na vašich stránkách, jsem si u Vás zamluvila hodinového manžela. Přes tuto službu jsem si objednala novou vanovou baterii včetně montáže.  Dorazil  pan Plíska, který měl příjemné vystupování a ihned se pustil do práce. Jsem spokojená a chválím. Záruku mám jak na baterii, tak i na samotnou montáž. Pokud budu v budoucnu zase něco potřebovat, ráda se na vás opět obrátím.

Kalasová Brno
 

Oprava rozbitých dveří pro prodejnu Pepco

S prodejnami Pepco spolupracujeme již delší dobu. Nejčastěji provádíme elektrikářské práce, opravy elektroinstalace, výměny předřadníků apod. Ovšem tentokrát si pro nás připravily opravu dveří. Na fotografiích můžete vidět, v jakém stavu byly před opravou a jak vypadají nyní. Dveře jsou opět plně funkční a v plném provozu.

Oprava rozbitých dveří, hodinový manžel BrnoOprava rozbitých dveří, hodinový manžel Brno


Zhotovení obkladů v kuchyňi

Díky vašemu webu jsem sehnala pracovníka pro zhotovení obkladů v kuchyni, pana P. Machotu. Musím vyjádřit velkou spokojenost s prací p. Machoty. Práci odvedl bezvadnou, chválím dochvilnost , vytrvalost a pracovitost - pana Machotu budu doporučovat známým.

Olga Schwabová, Brno
 

Výměna kuchyňské baterie

Dobrý den, chtěla bych ocenit práci Vašeho pracovníka, který nám vyměnil kuchyňskou baterii. Jeho práce byla opravdu nadstandartní a jsme s ní velmi spokojeni. Již jsem se potkala s několika různě zaměřenými řemeslnými firmami, ale Váš přístup byl ze všech nejlepší. Rádi Vašich služeb opět využijeme a budeme Vás doporučovat.
 
Děkuji a přeji hezký den.

Hana Zborovská


Drobné opravy v bytě

Služeb této firmy využíváme opakovaně několik let na drobné opravy v bytě v paneláku. V nedávné době byl u nás již podruhé pan Machota - člověk, který svou práci dělá precizně a navíc - přemýšlí u ní.

Hledá nejvhodnější řešení: pokud náš návrh není ideální, přijde s vlastním a musím uznat - vždy byl pro daný případ vhodnější. A že přijde včas, to je ještě další velké plus.

Děkuji za doposud udělanou práci a s další se obrátím opět na vaši firmu.

Ivana Minářová, Brno


Výměna sprchového koutu a montáž změkčovače vody

Hodinového manžela jsem si pozval na základě referencí na webu. Byla u mně provedena výměna sprchového koutu. Starý kout pán celý zdemontoval. Poté usadil novou vaničku, napojil na odpad a obezdil. Doobložil obkladem co bylo třeba a usadil sprchové dveře.

Dále mi ještě vyměnil baterii ve sprše i umyvadle, které obsilikonoval. Na baterie mi namontoval úsporné perlátory, které mi doporučil. Nakonec jsem si nechal namontovat změkčovač vody. V dome jsou již starší rozvody vody a i přesto s montáží nebyl problém.  

Antonín Otýpka, Brno - Chrlice


Montáž nábytku - Brno

Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za zprostředkování výborného "hodinového manžela," p. Mašu (bohužel nevím jméno). Byli jsme s ním při včerejší opravě nábytku na Josefské velmi spokojeni a pokud by to bylo možné, máme u Vás objednávku ještě na tento pátek od 8hod, mohl by přijít opět p. Maša? Už ví, co bychom přesně potřebovali.

Jana Hazuchová, Brno


Poděkování za profesionální přístup Hodinového manžela

Dobrý den, ráda bych pochválila profesionální chování pana Maši, děkuji za tuto službu, příště opět využijeme.

J. Šimáková, Čápkova 9
 

Poděkování - výměna spínačů a oprava odpadu - Brno

Dobrý večer, dnes poprvé jsem využila Vašich služeb "hodinového manžela". Tímto bych chtěla poděkovat p. Mašovi, který u mě měnil vypínače, zásuvky i sifon v koupelně, za kvalitně odvedenou práci. Byl dochvilný, práci odvedl v pořádku, zodpověděl pečlivě všechny mé dotazy, jeho činnost jsem mohla průběžně sledovat a přímo s ním konzultovat. V případě, že budu potřebovat znovu v bytě něco opravit/vyměnit aj., využiji opět Vašich služeb.

S přáním klidných svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví

Petra Štafínová, Klatovská 10, Brno
 

Opravy vodoinstalací - Brno

Dobrý den pane Holešovský,  dnes byla u mne v bytě provedena zakázka opravy wc a výměna vodovodní baterie. Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za provedenou práci vaším zaměstnancem k mé plné spokojenosti. Hoch byl velice šikovný, slušný a vstřícný, práci odvedl bez zaváhání a zbytečných prodlev, příjemný byl i jeho časově přesný příchod.

Jsem plně spokojen a příjemně potěšen, že řemeslo, alespoň v případě vaší firmy, má zlaté dno. V případě potřeby se rád na vás opět obrátím.

Jěště jednou děkuji vám i vašemu pracovníkovi.

Zdravím a přeji hodně úspěchu


Bc. Petr Pokorný, Bezručova 19, Brno
 

Poděkování hodinovému manželovi

Dobrý den, ráda bych vám tímto poděkovala za skvělé služby - komunikací ohledně zakázky počínaje a samotným provedením konče. Pan Mašek (doufám, že si pamatuji příjmení správně), který dostal mou zakázku na starost, je velice šikovný a precizní profesionál, pro kterého není nic problém a ve všem se maximálně snaží klientovi vyjít vstříc a vyhovět. Komunikace s ním byla velmi příjemná, člověk ani neměl pocit, že má doma cizí element. :-) Dovoluji si říct, že pan Mašek skvěle vaši firmu reprezentuje.

Velice ráda budu vaše služby doporučovat dál a sama jsem je určitě nevyužila naposledy.
Přeji vám hodně pracovních úspěchů a co nejvíce spokojených zákazníků!

Z. Kratochvílová
 

Oprava radiátorů v bytě - Brno Bohunice

Chtěla bych poděkovat panu Petrovi, který nám vyměnil termostatické hlavice v celém bytě. Odkládali jsme to na poslední chvíli, a když nám začala jedna hodně prokapávat, museli jsme začít urgentně řešit. Práce nezabrala moc času a poradil nám i s výběrem vhodných hlavic. Vše bylo precizně provedené.

Karla Pohanková, Okrouhlá ul., Brno Bohunice
 

Úprava dveří v bytě - Brno Lesná

Dobrý den, děkujeme touto cestou ještě jednou panu Janu MAŠOVI za vysoce profesionální přístup a příkladnou ochotu při úpravě dveří v našem bytě. 
 
S pozdravem a přáním příjemného dne
 
Ing.Zdenka Brázdová,CSc.,  Nejedlého 12, Brno - Lesná

 

Montáž kuchyňské linky a montáž spotřebičů

Pana Petra jsem si pozval, aby mi pomohl s montáží nové kuchyňské linky. Problém byl především v tom, že jsem potřeboval připravit také rozvody vody a elektřiny před vlastní montáží. Tak se práce pouze spojily. Musím ocenit především profesionální přípravu. Nejdříve si přijel celou situaci zmapovat, navrhl jak bychom vodu dostali na požadované místo bez zbytečného bourání obladaček v kuchyni a také pro připojení spotřebičů nebyl žádný problém vymyslet vhodné řešení.

Vlastní montáž linky včetně připojení spotřebičů nakonec nezabrala ani celý den. Pan Petr a jeho kolega, kterého si přivedl na pomoc, nakonec vše zvládli sami, poklidili po sobě a ještě se u práce docela dobře bavili. Holt když to jde od ruky, je radost se dívat.

Vašek Hydkovský, Brno Bosonohy


Zapojení nového sporáku

Služeb hodinového manžela Brno jsem využila zrovna minulý týden. Koupila jsem si nový sklokeramický sporák místo původního kombinovaného. Po doručení jsem zjistila, že nemám potřebné připojení. Dříve 220 nyní 380. Naštěstí mi známá doporučila tento web. Přijel moc šikovný pán, i když ne ten na fotce :-) ale každopádně sporák mám již připojený. Musel sekat nové rozvody, ale naštěstí to bylo řešitelné celkem snadno. A po práci doopravdy jak píše v nabídce poklidil, že jsem nemusela ani hadr vytahovat. Všem vřele doporučuji.

Věra Rybková, Brno - Komín
 

Výměna umyvadla a baterie, montáž koupelnové skříňky

Hodinového manžela jsem zavolala proto, aby mi pomohl vyměnit umyvadlo včetně baterie v mém bytě. Přijel včas a ihned se dal do práce. Koupelna je jako nová. Na závěr mi ještě pomohl sestavit koupelnovou skříňku.

Eva K., Adamov
 

Montáž plynového kotle

Chtěl bych hodinovému manželovi poděkovat za montáž a nastavení plynového kotle u mě doma. Byla to rychlá a precizní práce. Vše funguje, jak má.

Petr U., Šlapanice
 

Čistění odpadů v domě i na zahradě

Využili jsme služeb hodinového manžela kvůli ucpaným odpadům u nás v domě. Byl velmi šikovný, nakonec zkontroloval i trubky na zahradě. Už je to nějakou dobu a dodnes velká spokojenost. Určitě ho povoláme i na nějaké další práce.

Michaela a Radek M., Brno Bystrc
 

Nově obložená terasa

Na podzim jsem si sehnala krásnou dlažbu na terasu, ale nebyl nikdo, kdo by mi ji položil. Náhodou jsem na internetu narazila na hodinového manžela. Řekla jsem si, že to vyzkouším a zavolala jsem. Pán na drátě byl velmi milý a domluvil se mnou termín práce. Ve stanovený den včas přijel, odstranil staré kachličky a všechno připravil na položení nové dlažby. I přes drobné komplikace způsobené původní dlažbou stihnul vše velmi rychle a za stanovenou cenu.

Dlažba je perfektní. Hodinového manžela mohu jedině doporučit.

Martina B., Komín

Některé z vybraných referencí si můžete také prohlédnout v aktualitách. Uvádím zde především větší zakázky, jako jsou rekonstrukce bytových jader v Brně a jeho okolí a větší  obkladačské a vodařské práce.

MENUX