727 899 059

Reference

další stránka

Zapravení zídky a obklad dlažbou u venkovní brány

Dobrý den, chci Vám všem poděkovat za organizaci a za skvěle odvedenou práci. Určitě doporučím, za mě velká spokojenost.

S pozdravem, Újezd u Brna

Montáž kuchyňské linky, montáž a usazení dřezu, montáž varné desky

Pro našeho dlouholetého klienta jsme dělali montáž kuchyňské linky, s usazením dřezu a varné desky, vše je kompletně hotové a klient je moc spokojený.

Montáž kuchyňské linky, montáž a usazení dřezu, montáž varné desky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, montáž a usazení dřezu, montáž varné desky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, montáž a usazení dřezu, montáž varné desky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, montáž a usazení dřezu, montáž varné desky, hodinový manžel Brno

Poděkování

Profesionální přístup a rozsáhlé zkušenosti, které zaručí kvalitně provedené služby z nejrůznějších oblastí od montáže nábytku, přes elektroinstalační a instalatérské práce až k zednickým pracím. Poradí si opravdu se vším. Skvělá komunikace, domluva zakázky je rychlá, termín vždy dodržen naprosto přesně. Doporučuji.

Děkuji za skvělou spolupráci, Veselá, Brno - Královo Pole

Usazení dveří, zapravení děr a výmalba

Již po několikáté se na nás obrátila firma, se kterou delší dobu spolupracujeme a měla požadavek na opravu dveří, dohodli jsme si termín a dali se do práce, vše se skvěle zadařilo, firma je moc spokojená, těší se na další spolupráci a výsledek můžete vidět na fotkách.

Malování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel Brno

Oprava + výmalba stropu, zdi po vytopení bytu

Ráda bych poděkovala za přátelské a vstřícné jednání, jak při telefonické, tak e-mailové komunikaci. Objednala jsem si malířské práce, opravu stropu a zdi po vytopení bytu sousedy. Děkuji za precizně odvedenou práci. Pokoj je opět útulný. V budoucnu, v případě nějakých závad, se ráda na Vás obrátím.

Přeji hezké dny.

Klepetková, Brno - střed

Malování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel Brno

Pokračování - rekonstrukce bytu na ul. Staňkova

Po velmi krátké době se na nás znovu obrátil majitel bytu na ul. Staňkova s prosbou na výmalbu celého bytu, moc nás to potěšilo, dohodli jsme termín a s radostí se do toho pustili, na výsledek se můžete kouknout na fotkách. Klient je velmi spokojený a těší se na další spolupráci.

Malování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel BrnoMalování bytu, hodinový manžel Brno

Pokračování - rekonstrukce bytu na ul. Staňkova

Opět se na nás obrátil majitel bytu na ul. Staňkova s dalšími požadavky, tj. montáž svítidel, vypínačů, zásuvek a usazení a zapravení prahů, vše je již hotové, majitel je moc spokojený a už jsme domluveni na další práci...

Oprava zídky

Volala nám klientka s dotazem na dodělání zídky, poslala nám fotky, vše jsme prokonzultovali a následně jsme se do toho pustili (první 4 fotky jsou před opravou a další 3 fotky po opravě). Vše dopadlo dobře, klientka má zídku dodělanou, vše je v pořádku a je moc spokojená.

Oprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel BrnoOprava zídky, hodinový manžel Brno

Rekonstrukce bytu na ul. Staňkova

Dostali jsem poptávku na rekonstrukci bytu na ul. Staňkova - montáž kuchyňské linky, usazení dřezu, připojení odpadu, vodovodní baterie, zapojení vypínačů a zásuvek. S klientem jsme si vše prošli, naplánovali termín a hurááá do práce. Klient je moc spokojený a už se s námi domluvil na další práce.

Montáž kuchyňské linky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, hodinový manžel BrnoMontáž kuchyňské linky, hodinový manžel Brno

Obklad technické místnosti

Zavolala nám klientka s dotazem na obklad technické místnosti - vše jsme zkonzultovali, udělali obhlídku, dohodli termín a dali se do práce. Musel se osekat starý obklad, vše opravit, zapravit a dát nový obklad - na fotografiích je vidět vše před a po opravě. Klientka je nadšená, moc spokojená a těší se na další spolupráci.

Obklad technické místnosti, hodinový manžel BrnoObklad technické místnosti, hodinový manžel BrnoObklad technické místnosti, hodinový manžel Brno

Obklad sociálního zázemí

Oslovil nás majitel jednoho z nejoblíbenějších barů v Brně "Super Panda Circus" s prosbou na obklad sociálního zázemí, moc nás to potěšilo, a tak jsme se do toho s radostí pustili - zvládlo se všechno udělat během jednoho odpoledne před významnou plánovanou akcí, dopadlo to na výbornou a pan majitel je po všech stránkách moc spokojený.

Oprava futer

Obrátil se na nás klient s opravou futer, tak jsme se do toho naplno pustili / na fotografiích můžete vidět futra před a po opravě, vše se podařilo, je opravené, zapravené, klient velmi spokojený a to nás těší nejvíce.

oprava futer, hodinový manžel Brnooprava futer, hodinový manžel Brno

Oprava omítky

Přeji dobrý den!
V návaznosti na Vaše služby bych moc ráda poděkovala Vám i panu Zezulovi za rychlou domluvu a pomoc. Pan Zezula odvedl moc dobrou, kvalitní práci, jsme opravdu moc spokojeni.
 
S pozdravem a přáním příjemných dnů Dana Vítková, Ústav územního rozvoje Brno

oprava omítky, hodinový manžel Brnooprava omítky, hodinový manžel Brno

Oprava venkovního schodiště

Dostali jsme zajímavou zakázku na opravu venkovního schodiště v Brně - Kohoutovicích, byla to pro nás velká výzva - schodiště se kompletně dle zadání opravilo (odstranění původní a položení nové dlažby) a dopadlo to na výbornou.

oprava schodiště, hodinový manžel Brno oprava schodiště, hodinový manžel Brno

Montáž vanové zástěny

Montážník přijel v dohodnutý čas, rychle, kvalitně namontoval zástěnu a po sobě si uklidil. Rozhodně Hodinového manžela doporučuji.

S pozdravem Oberajtr, Brno - Bohunice

montáž vanové zástěny, hodinový manžel Brnomontáž vanové zástěny, hodinový manžel Brnomontáž vanové zástěny, hodinový manžel Brno

Oprava WC po špatném obkladači

Obkladač (né z této firmy) mi udělal špatně obklady kolem WC, muselo se to částečně vybourat a udělat znovu. Při hledání jiného řemeslníka, jsem narazil na hodinového manžela a bylo vyřešeno, jsem za to moc rád.

Moc ještě jednou velké poděkování, s prací hodinového manžela jsem byl po všech stránkách velmi spokojený, když budu potřebovat, opět se ozvu, využiji Vašich služeb a budu Vás rád všude doporučovat.

Moc děkuji, Šuták, Brno - Kamenný Vrch

oprava obložení WC, hodinový manžel Brnooprava obložení WC, hodinový manžel Brnooprava obložení WC, hodinový manžel Brno

Montáž a zapojení digestoře

Dobrý den!
Potřeboval jsem pomoci s montáží a zapojením digestoře v kuchyni, tak jsem se zkusil obrátit na hodinového manžela a byla to správná volba. Chtěl bych moc poděkovat za rychle, kvalitně a výborně provedenou práci. Rád využiji i v budoucnu Vašich služeb.

Děkuji moc, Kafka, Brno - Královo Pole

montáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brnomontáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brnomontáž a zapojení digestoře, hodinový manžel Brno

Oprava polykarbonátové desky na balkóně

Obrátila jsem se na Hodinového manžela s prosbou na opravu polykarbonátové desky na balkóně, kterou poškodila vichřice a zadařilo se, vše se opravilo a je již v pořádku.

Touto cestou bych Vám chtěla za vše ještě jednou moc poděkovat - jsem moc spokojená, vše bylo provedeno profesionálně, kvalitně a rychle, ráda se zase na Vás obrátím a všude Vás budu doporučovat.

Děkuji moc, Šedová, Brno - Maloměřice

oprava desky na balkoně, hodinový manžel Brnooprava desky na balkoně, hodinový manžel Brnooprava desky na balkoně, hodinový manžel Brno

Rekonstrukce pro síť prodejen Yves Rocher - Brno

Yves Rocher_OC Avion Shopping Park - výměna předřadníků, zářivek
Yves Rocher_Brno - Česká - výměna předřadníků, zářivek, oprava ohřívače vody
Yves Rocher_NC Královo Pole - oprava vodovodní baterie
Yves Rocher_OC Olympia - výměna předřadníků, zářivek
Yves Rocher_OC Tesco - výměna předřadníků, zářivek, odvoz + likvidace kosmetického nábytku do sběrného dvora
Yves Rocher_OC Vaňkovka - výměna předřadníků, zářivek, demontáž zrcadla, zadělání děr, vymalování
 
Opět a moc rádi jsme využili Vašich služeb, jsme moc spokojeni - pan Zezula je velmi příjemný, ochotný, šikovný, práce vždy provede profesionálně, rychle a kvalitně.
 
Moc děkujeme, Tým Yves Rocher, Brno

Rekonstrukce YVES ROCHER, hodinový manžel Brno

Rekonstrukce WC, výmalba kanceláří + chodba

Se službami hodinového manžela jsme byli po všech stránkách velice spokojeni - byl milý, šikovný, ochotný, odvedl velmi kvalitní práci a i dále budeme využívat Vašich služeb, už teď se těšíme.

Moc Vám děkujeme, Komora patentovaných zástupců ČR, Brno - střed

rekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brnorekonstrukce WC, malování kanceláří, hodinový manžel Brno

Kompletní výmalba kanceláří

Opět jsme využili Vašich služeb a jsme moc spokojeni.

Děkujeme moc, Better Marketing, Brno - Přízřenice

Odhlučnění dveří akustickou pěnou

Chtěli by jsme moc poděkovat za precizně odvedenou práci, p.Machota byl velmi příjemný, ochotný a vše udělal dle zadání i ostatní věci, na kterých jsme se dohodli mimo zadanou zakázku.

Děkujeme moc, manželé Vojtášovi, Brno - Žabovřesky

malování kanceláří, hodinový manžel Brno

Oprava kanceláří - Odstranění područek ze židle + zámek, přilepení prahů, položení nového koberce, přivrtání nástěnky, seřízení dveří, oprava kliky, výměna osvětlení v kuchyňce, výměna pracovní desky vč. montáže nového dřezu, vnitřní desky + revize odpadu, zapravení otvorů

Hodinový manžel byl velmi ochotný, šikovný, příjemný a udělal vše dle zadání, i nadále budeme využívat Vašich služeb

Děkujeme moc, PK Ossendorf, Brno - Černá Pole

oprava kanceláří, hodinový manžel Brnooprava kanceláří, hodinový manžel Brno

Montáž svítidel v novostavbě

Dodatečně děkuji za dobrou službu, jak jsem uvedl, pokud bude potřeba i v závodě, obrátíme se na Vás s dotazem.

Zdraví Koutný, Brno - střed

montáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brnomontáž osvětlení, hodinový manžel Brno

další stránka

MENUX