727 899 059

Zásady hodinového manžela Brno

Každý správný chlap musí mít své zásady, hodinového manžela nevyjímaje. Tak jsem tu pro vás připravil pár svých nejdůležitějších zásad, aby bylo jasné, že to myslím vážně, že se na mě můžete spolehnout a že máte co do činění s profíkem.

 

Flexibilita, často skloňované moderní slovo. Pro mě to především znamená, že se maximálně přizpůsobím vašim požadavkům i vašim časovým možnostem. Tak, abyste byli spokojení.

 

Dochvilnost je výsadou králů. A tedy i hodinového manžela. Přijdu vždy v takovém termínu, na který se domluvíme. Práci nikdy neprotahuji, naopak se vždy snažím udělat ji co nejrychleji.

 

Kvalita především. Rychlost bez kvalitně odvedené práce by vám k ničemu nebyla. Proto se snažím pracovat vždy s maximální precizností.

 

Čistota, půl zdraví. Čisté oblečení je pro mě samozřejmost. Na rozdíl od jiných řemeslníků mě nemusíte obskakovat a naopak si po sobě vždy uklidím. Věci na vyhození odnesu a odpad vyvezu. Takže už žádný nepořádek po opravách.

 

Záruka. Tak bez té by to dnes nešlo. Minimální záruka na provedené práce je vždy 24 měsíců, tatáž záruka se vztahuje i na nakoupený materiál, spotřebiče nebo zařízení. Záruka na opravy je 6 měsíců.

MENUX